onursalhaber

‘’Büyük Kıbrıs Zaferi, Milli Görüşün Eseridir”

Yeniden Refah Partisi Gebze Hanım Kolları Başkanı Meryem Çiçek Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. Yıl dönümü ile ilgili basın açıklaması yaptı;
Bu haber 2019-07-21 21:08:16 eklenmiş ve 175 kez görüntülenmiştir.

 20 Temmuz 1974 tarihinde Enosis planları doğrultusunda her türlü haksız tecavüzde bulunan Rumlar enselerinde hakkın, adaletin, Millî Görüş'ün pençesini bulmuşlardır. Erbakan Hocamızın Ecevit’in yurt dışında olmasından istifade ederek dönemin Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Semih Sancar'a gemilerin yola çıkması için harekât emrini vermesi sonucunda kahraman ordumuzun mücadelesi ile Kıbrıs’ta, akan kan durmuş, Allah’ın büyük lütfu ile Ada'ya huzur ve barış gelmiştir.

 

Irkçı Emperyalizm, BOP (Büyük Ortadoğu- İsrail Projesi) dahilinde “Kıbrıs’a hükmeden, tüm Ortadoğu’ya hükmeder” anlayışı ile Doğu Akdeniz’in ortasında konumu itibariyle stratejik bir ada olan Kıbrıs’ın ve bölgedeki enerji kaynaklarının kontrol altına alınarak İsrail’in güvenliğinin sağlanması için çalışmaktadır.

 

İşte bu sebeple Yeniden Büyük Türkiye’yi kurarak, gerekli yaptırımlar ile Siyonizm’in Organizasyonları olan Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler gibi Türkiye’yi Kıbrıs’ta işgalci sayan kuruluşların dayatmalarına, taleplerini pervasızlaştırmalarına dur diyebilmek, Kıbrıs’ta elde ettiğimiz hakları koruyabilmek adına gerekli tedbirleri alabilmek, masa başında tavizkar davranılarak kaybedilmesine izin vermemek, Milli bir davamız olarak Kıbrıs’a yeniden sahip çıkmak için BİZ VARIZ.

Türkiye var oldukça KKTC’de var olacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANA SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Onursalhaber Güncel Kocaeli,Gebze,Darıca,Çayırova, Haber Sitesi
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 Onursal Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GAZETE DAĞITIM BÖLGELERİMİZ
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA