onursalhaber

Gebze Özel Medar Hastanesi Basınla Kahvaltıda Buluştu.

Toplantıda konuşan Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan bünyelerine katılan yeni hekimlerin Medar Hastanesi ‘nin gücüne güç kattığını belirtti.2020 yılı için yapacakları yatırımlar konusunda bilgi veren Doğan şöyle konuştu : ‘’Konak Hastaneleri bünyesine katılan Gebze Tıp Merkezi’nin ardından kurulan hastanemiz yeni adıyla Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Bu haber 2019-12-07 16:03:35 eklenmiş ve 200 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan, İstanbul’a 20 ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır. Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı , ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkanlar ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır. Bu doğrultuda hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz , bizim için ‘’ Sağlığınız El üstünde ‘’ dedi ‘’ .

Özel Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm.Dr. Mehmet Erdem Gürel ise yaptığı konuşmada şunları söyledi :

‘’Özel Medar Hastanesi Gebze ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içinde bulunuyor. Çok kısa süre önce aramıza katılan doktor arkadaşlarımız bu sürecin en önemli göstergeleri.Bünyemize katılan akademik kadrolar ve alanında uzman hekimlerle Gebze’ de sağlık hizmeti alma kalitesini arttırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Gece 24. 00 ‘ e kadar hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , İç Hastalıkları polikliniklerimizle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz. Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz. Ve bu gün Gebze kamuoyu

MEDAR HASTANESİ GEBZE BÜNYESİNE YENİ KATILAN DOKTORLARIN KISA ÖZGEÇMİŞLERİ

Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr.Ahmet Ziya Balta :

1996 yılı Ankara GATA Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olan Doç.Dr.Ahmet Ziya Balta ,2002- 2006 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2006 ve 2012 yılları arasında Şırnak Asker Hastanesi ve Afganistan Kabil Atatürk Asker Hastanesi’ nde çalışmıştır. 2012-2016 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde çalışan hekimimiz 2016 yılından sonra a Doçent ünvanıyla Sultanabdulhamit Han Eğitim Araştırma Hastanesi’ nde görev yapmıştır. hekimimiz 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze ‘ de hasta kabul etmektedir. İlgi alanları: Laparoskopik (kapalı)cerrahi, Obezite ve Metabolik (şeker hastalığı) cerrahi, Karın Duvarı ve Kasık fıtıkları cerrahisi, Kolorektal ve anal bölge hastalıkları (hemoroid fistül ,fissür) cerrahisidir. Doç.Dr.Ahmet Ziya Balta evli ve iki çocuk babasıdır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Feridun Aysu :

2000 yılı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Op.Dr. Feridun Aysu 2002-2007 yılları arasında Uludağ Üniversitesi,’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2007 Yılından bu yana çeşitli özel hastanelerde görev yapan hekimimiz 2019 Eylül ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze ‘ de hasta kabul etmektedir. Uzmanlık alanları ; Tüm kapalı ve açık cerrahiler ile birlikte ,gastrointestinal sistem hastalıkları ,Obezite ve Diyabet cerrahisidir. Türk Sanat Müziği ile yakından ilgilenen hekimimiz özel bir koroda koristlik yapmaktadır. Op.Dr.Feridun Aysu evli ve 3 çocuk babasıdır. ile aramıza katılan yeni hekim arkadaşlarımızı buluşturmaktan ve tanıştırmaktan çok mutluyuz ‘’ dedi.

 

 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ;

Op.Dr. Taner Çelikel : 1998 yılı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olan Op.Dr. Taner Çelikel 2002- 2007 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2007-2010 yılları arasında Kayseri Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi , 2009-2010 yılları arasında Özel Avrupa Hastanesi ve 2010-2019 yılları arasında Gebze Devlet Hastanesi ‘nde görev yapan hekimimiz 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’ de hasta kabul etmektedir. Uzmanlık alanları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum takiplerinin dışında riskli gebelikler , laparoskopik kapalı kadın doğum ameliyatları , idrar kaçırma ve rahim sarkması ameliyatleri ve genital estetik bulunmaktadır. Op.Dr.Taner Çelikel bir çocuk babasıdır.

 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ;

Uzm.Dr. Kübra Bölük : 2010 yılı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ nden mezun olan Uzm .Dr.Kübra Bölük ,2010-2015 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2015-2019 yılları arasında TAKSİM / GOP EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ‘nde görev yapan hekimimiz 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’ de hasta kabul etmektedir. Uzmanlık alanları arasında , Çocuk sağlığı ve Hastalıkları ,Sağlam Çocuk Takibi ve Sosyal Pediatri ,Yenidoğan Yoğun Bakım , Çocuk astım Alerji Hastalıkları , Çocuklarda Ateşli Hastalıklar bulunmaktadır.

Diş Hekimi Dt. Elif Şerbetçi :

2018 Yılı İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ‘ n mezun olan Diş Hekimi Elif Şerbetçi 2018 -2019 yılları arasında özel bir hastanede görev yapmıştır. Hekimimiz 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’ de hasta kabul etmektedir. Uzmanlık alanları arasında ; genel ağız ve diş sağlığı tedavileri ile birlikte İmplant tedavileri , diş eti hastalıkları tedavisi , süt dişi tedavileri ve çene eklemi hastalıkları yer almaktadır.

Anestezi ve Reanimasyon uzmanı ;

Uzm.Dr. Mustafa Kılıç 2010 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ nden mezun olan Uzm .Dr.Mustafa kılıç ,201- 2017 yılları arasında Kartal Eğitim Araştırma Lütfi Kırdar Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.2010-2013 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi ve 2017-2019 yılları arasında Yakacık Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi‘nde görev yapan hekimimiz 2019 Kasım ayından bu yana Özel Medar Hastanesi Gebze’ de hasta kabul etmektedir. Uzmanlık alanları arasında ; yoğun bakım tedavileri , ağrısız doğum yer almaktadır.

Acil Servis Hekimi ; Dr. Ahmet Remzi Tülüce:

1989 yılı İstanbul Üniversitesi Cerhhahpaşa Tıp Fakültesi ‘ nden mezun olan Dr. Ahmet Remzi Tülüce , tıp doktorluğunun yanısıra Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf ve Grafik , İstanbul üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan hekimimiz halen Kocaeli Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri doktora programına devam etmektedir. 1989 yılından itibaren kamuda şube müdürlüğü , acil servis hekimliği , yoğunbakım hekimliği , aile sağlığı hekimliği görevlerinde bulunan ve aynı zamanda işyeri hekimliği de yapan Ahmet Remzi Tülüce 2019 Kasım ayından bu yanda Özel Medar Hastanesi Gebze Acil Servisi’nde hasta kabul etmektedir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANA SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Onursalhaber Güncel Kocaeli,Gebze,Darıca,Çayırova, Haber Sitesi
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 Onursal Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GAZETE DAĞITIM BÖLGELERİMİZ
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA