onursalhaber

KOCAMAN; Milletimiz için biz varız

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Haftalık yönetim kurulu toplantısını İlçe merkezinde Teşkilat başkanı Mehmet Kocaman Başkanlığında yaptı. Toplantı sonunda Açıklamada Bulunan İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Kocaman; Bugün ihtiyacımız olan İktidar partisinin yaptığı gibi Vatan, Millet Sakarya Edebiyatı değil, ''Beka sorunu'' ve terörle mücadeleyi yaşanan sıkıntıları bahane etmek ve bunlar üzerinden oy devşirmek değil.
Bu haber 2021-08-25 00:14:16 eklenmiş ve 82 kez görüntülenmiştir.

Ana muhalefet ve muhalefet partilerinin de baha ettiği göçmen sorunları vesaireler değil asıl mesele;  Açlık sınırı altında maaş alan milyonlarca İşçi ve emeklimizin, ürettiği ürünün satış geliri maliyetinin yarısını karşılamaya yetmeyen çiftçimizin, her gün iflas anlaşması ilan eden yüzlerce firma sahibinin ve işyerlerinin açamayan esnafımızın, üniversite diplomalı işsizler ordusunun dertlerine gerçekten derman olacak ekonomik adımların acilen atılmasıdır.

 

Borç – faiz - zam ekonomisine son verip önce imtiyazlılar değil önce millet anlayışı ile hareket edeceğiz. Milletimiz inşallah yapılacak ilk seçimde önüne konulacak olan ilk sandıkta feraseti ile hareket edecek, kapı gibi iş bitirme belgesi olan Millî Görüşü (yeniden Refahı) tekrar iktidara taşıyacaktır. Biz Yeniden Refah Partisi olarak fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapan bu sistemi ortadan kaldıracağız. Biz önce millet anlayışı ile hareket edeceğiz. Borçsuz, zamsız, vergisiz millî kaynak paketleri ile kaynak bulacağız. Bunun kitabını ortaya koyduk. Biz geldiğimizde kamuda, belediyelerde israfa dur diyeceğiz. Kaynaklarımızı adil bir şekilde bölüştüreceğiz. Vergi sistemini adaletli hale getireceğiz. Memura, işçiye, emekliye yüzde 10-12 değil yüzde 50 maaş zammı var. Çiftçiye, köylüye ucuz mazot, ucuz elektrik var Yoksulluğun, geçim sıkıntısının kalıcı olarak ortadan kaldırılması, 80 milyon vatandaşın Refah düzeyinin artırılması için üretim ve istihdam ekonomisine geçilmelidir. Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün emeğinin hakkını tam olarak alması, için Faiz politikalarından değil istihdamdan yana yatırımdan yana üretimden yana tavır alınmalıdır.

 

Biz Yeniden Refah Partisi olarak Üretim ve istihdamı artıracağız. Faizden gelirleri durduracağız ve vatandaşımızın her kademesine Esnafından, işçisine, memuruna, çiftçisine adaletli gelir dağılımının sağlanması için çalışacağız. Yeniden Refah Partisi yeni dönemde siyasette dengelerin yeniden şekilleneceğini her geçen gün artan üye sayıları ve çözüm odaklı siyaseti ile göstermektedir. Artık umut var artık bereket var artık Biz Varız! Yeniden Refah Var! Dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANA SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Onursalhaber Güncel Kocaeli,Gebze,Darıca,Çayırova, Haber Sitesi
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 Onursal Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GAZETE DAĞITIM BÖLGELERİMİZ
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA